f Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon - Merve'nin Dünyası

Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon

Yazar : Merve Canbaz - Temmuz 10, 2017Hint dizilerinin Türkiye'deki ekranı Kanal 7 sloganın hakkını gerçekten veriyor. İlk yayınladıkları Bir Garip Aşk (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon) dizisinin beğenilmesinin ardından. Çok sevilen 2 diziyi daha (Beintehaa, Rangasiya) yayınladı. Geçenlerde de 4 yeni Hint dizisini daha ekranlarda göreceğimizi duyurdu. Bunlarda biride 10 Haziran'dan itibaren yayında olacak Yalancı Bahar (Madhubala).
Daha önce yayınlanan 3 diziyi de takip etmeye çalıştım ama çok uzun olduğundan oturup tam anlamıyla izleyemedim. Sosyal medyada dizi için açılan hesaplardan falan takip ettim çoğu zaman. Eğer bu dizileri de seversem yine aynı yolu izlerim sanırım. Henüz hakkında pek bir bilgim yok izleyip göreceğim. 
Benim gibi Hint dizisi, filmi severler ve vakti olanlar için Yalancı Bahar (Madhubala) 10 Haziran Cuma gününden itibaren her gün saat 16.00'da Kanal 7'de.Adı : Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon
Tür : Romantik, Dram
Yönetmen : Amit Malik, Prasad Gavandi
Yayın Yılı : 28 Mayıs 2012 - 9 Ağustos 2014
Dil : Hintçe
Ülke : Hindistan

Oyuncular : Vivian Dsena
Drashti Dhami
Avinesh Rekhi
Pallavi Purohit
Bhupinder Singh
Rakhee


Konusu : Madhubala’ya hamile olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna’yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. Zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir.
Madhubala’nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. İkilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zamanla birbirine yakınlaşır. Artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak isteyen kişilere karşı savaşmaktadır.
Konu Kaynak : Kanal 7
  • Paylaş :

Beğenebileceğiniz Diğer Yazılar

0 yorum

Yorum Kuralları :
1. Lütfen herhangi bir sitenin veya bloğun linkini paylaşmayınız.
2. Tartışma yaratacak cümlelerden kaçınınız.
3. Argo kelimeler kullanmayınız.
! Bu kuralların herhangi birine uymamanız durumunda yorumunuz yayınlanmayacaktır.