6 Haziran 2018 Çarşamba

Son Zamanlarda Neler Yaptım #2

Geçtiğimiz yıl Eylül ayından bu yana bir kaç kez şöyle bir görünüp kaçmak dışında pek aktif olamadım. Aslında ara verme nedenim yeniden üniversite sınavlarına hazırlanmaktı ama sonrasında sınava hazırlık sürecinden çok fazla sıkıldığımı hissettim ve 1.yılımın tadını çıkartarak sınava bir sonraki sene girmeye karar verdim. Tüm bunlar olurken okul akıp gidiyordu ve ben daha ortama alışamadan gelen vizeler, finaller derken üzerine birde benim tembelliğim eklenince blogdan epey bir uzak kaldım.
Buralarda olmadığım zaman o kadar uzun ki yazmaya, anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum. En iyisi yeni yıldan başlamak sanırım.Bu yıla güzel insanlardan aldığım yılbaşı kartları ile çok güzel bir giriş yaptım ve sonrasında da güzel şeyler birbirini takip etti diyebilirim.
Her şey ara tatil için kararlaştırılmış  bir İstanbul ziyareti ile başladı. Sadece annemin gidip geleceği bir plandı aslında ama sonrasında tüm aile bu plana nasıl dahil olduk inanın hatırlamıyorum. Üstelik İstanbul'a gidiş rotamızda tamamen değişmişti. Önce Eskişehir'e, Kütahya'ya ve Bursa'ya uğradık. Dönüşte de Kocaeli'nde hasret kaldığımız karın tadını çıkardık.
İstanbul'a doyamadan döndük ama olsun her şey çok güzeldi. Evden çıkmak dahi istemeyen ben bu küçük gezi turumuzdan sonra, eve döndüğümüzde yerimde duramıyordum ki duramadım da.
İstanbul'dan döndükten yaklaşık 1 hafta sonra abimle birlikte Doğu Ekspresi ile Kars'a gittik. Hayatımda yaptığım en uzun yolculuktu ve gerçekten eşsiz bir deneyimdi. İlk kez uçağa binmem de dahil.
Gittiğim gördüğüm yerlerle ilgili ayrı ayrı yazılar yazmaya çalışacağım bu yüzden heyecanıma yenik düşüp daha fazla detay vermeden yazıma devam edeyim.


Hareketli geçen o günlerin ardından bir kaç aydır her şey yine olağan bir şekilde ilerliyor. Finallerim biteli 1 hafta oldu ve artık tam anlamıyla tatil moduna girmiş bulunuyorum. Artık bloğa daha sık yazmaya çalışacağım. Hatta bu yazıyı gelecek yazılarımın bir tanıtımı gibi düşünebilirsiniz. 

Benim son zamanlarım bu şekilde geçti ve geçmeye devam ediyor. Buralarda olmadığım süreçte umarım sizler içinde her şey çok güzel olmuştur ve olmaya devam ediyordur. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları :
1. Lütfen herhangi bir sitenin veya bloğun linkini paylaşmayınız.
2. Tartışma yaratacak cümlelerden kaçınınız.
3. Argo kelimeler kullanmayınız.
! Bu kuralların herhangi birine uymamanız durumunda yorumunuz yayınlanmayacaktır.

Tasarım : Merve Canbaz