4 Eylül 2018 Salı

L'Oréal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi


Yeni çıkan kozmetik ürünleri hep ilgimi çekmiştir. Bazıları ise ilgilimi çekmenin ötesinde adeta beni denemelisin diyor ve bende mümkün olduğunca yeni çıkan ürünleri alıp denemeye çalışıyorum. Lorealin yanlış hatırlamıyorsam ilkbaharda çıkardığı şeker peelingleri de benim için bu ürünlerden biriydi. Önümde canlandırıcı, besleyici ve siyah nokta karşıtı şeklinde farklı bileşenlerden oluşan 3 tane seçenek vardı ama benim görsel olarak en hoşuma giden kivili olan yani siyah nokta karşıtı bu peeling oldu.


Ürünü birazcık inceleyecek olursak kapağını açtığınız anda muhteşem görseliğinin yanında fark edebileceğimiz en güzel şeylerden biriside kesinlikle kokusu. Görüntüsü ve hoş kokusu birleşince gerçekten yememek için kendinizi zor tutabilirsiniz.
Kullanımı oldukça basit. Her peelingde olduğu gibi dairesel hareketlerle cildinize ve dudaklarınıza uygulayabiliyorsunuz. İçerisinde ki kivi çekirdeği gibi olan tanecikler sayesinde cildinizin derinlemesine arındığını ve vaat edilen bebeksi yumuşaklığı ilk sürdüğünüz andan itibaren hissedebiliyorsunuz yani anlık etkisi çok güzel ama ben uzun sürede maalesef cildimde yani siyah noktalarım da çok büyük bir fark ve yok olma göremedim. Bunun bir nedeni de ürünü haftada 3 kez kullanabileceğiniz yazıyor fakat ben her hangi bir kozmetik ürünü almadan önce mutlaka orada çalışanlara danışmaya özen gösterdiğim için bunda da öyle yaptım ve biraz problemli bir cildim olduğundan benim için ideal kullanımın hafta 1 olduğu söylendi. O yüzden belki de hafta da 3 kez kullanmadığım için uzun vaade de çok etkili sonuçlar elde edemedim.  Ama bu benim için çok büyük sorun değil ben ürünü oldukça beğendim, tam benim sevdiğim tarzda eğlenceli ve etkili bir ürün ve size de tavsiye edebileceğim bir ürün. Ben diğer seçeneklerden biri olan canlandırıcı peelingide denemeyi çok istiyorum eğer alırsam onunla ilgilide yazmaya çalışırım.

Fiyat konusunda ise ürün normalde 40tl. Ben ilk çıktığı zaman deneme fiyatına yani 20tl'ye almıştım ama kozmetik mağazalarında  hemen hemen her zaman indirim olduğunu düşünürsek sizde kolaylıkla 20tl gibi bir fiyata bu peelingi alabilirsiniz.

8 yorum:

 1. İçi kivi gibi duruyor çok şirin :) Ama nedense bana pek güven vermeyen bir ürün serisi oldu bunlar. İçindeki şekerden dolayı sanırım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında evde yapılan bazı peelinglerde de şeker kullanılıyor diye biliyorum ama yinede sizin tercihiniz :)

   Sil
 2. bayıldım harika olmuş ellerine sağlık seni severek takip ediyorum ben de bloğuma bekliyorum

  YanıtlaSil
 3. İndirim döneminde alıp denenebilir. Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Bu tür peeliner benim cildimde hiç işe yaramadı. Siyah nokta makesi harika oluyor. Tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Marka olarak bir tavsiyen var mı denemek isterim çünkü :)

   Sil

Yorum Kuralları :
1. Lütfen herhangi bir sitenin veya bloğun linkini paylaşmayınız.
2. Tartışma yaratacak cümlelerden kaçınınız.
3. Argo kelimeler kullanmayınız.
! Bu kuralların herhangi birine uymamanız durumunda yorumunuz yayınlanmayacaktır.

Tasarım : Merve Canbaz