3 Eylül 2018 Pazartesi

Merhaba Eylül

Merhaba Eylül ve merhaba bloğum.
Eylül'ün kendini göstermesiyle birlikte artık benim aylarım geldi diyebiliyorum. Tam bir kış insanı olduğumdan kışın habercisi olan sonbaharı da her geçen yıl biraz daha çok sevmeye başladığımı hissediyorum. Hayaller kurabilmek, daha fazla kitap okumak, yeni kahveler denemek, güzel vakit geçirmek ve yepyeni planlar yapmak için çok güzel bir aya girdiğimizi düşünüyorum. Belki okulların açılmasından belkide yeni bir mevsime ayak basmış olmamızdan bilmiyorum ama sanki bu yıl yeni başlıyormuş gibi.


Hazır ben böyle umut dolu hissediyorken uzun zamandır uzak kaldığım ve çok özlediğim bloğuma da yeniden yazı yazmaya karar verdim. Umarım her şey şuan hissettiğim kadar güzel olur ve umarım Eylül'ün ve akabinde gelen sonbaharın gelişi size de benim kadar umutlu ve huzurlu hissettiriyordur. 

Sıcak ve uzun geçen bir yazın ardından küçük yağmur yürüyüşleri yapmak için sabırsızlanıyorum.


4 yorum:

 1. Umarım eylül hepimize uğurlu gelir. Ben berbat bir yaz geçirdiğimizi düşünüyorum. Çok fazla negatif enerji yüklüydük yaz boyunca. Eylül ve sonbahar hepimize güzel enerji getirsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah. Buna çok ihtiyacımız var gerçekten.

   Sil
 2. Eylül ayı her zaman bana da bir umut hissettirir, neden bilmiyorum. Çok farklı bir atmosferi var :') Umarım güzel bir eylüül ayı geçiririzz ^^

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları :
1. Lütfen herhangi bir sitenin veya bloğun linkini paylaşmayınız.
2. Tartışma yaratacak cümlelerden kaçınınız.
3. Argo kelimeler kullanmayınız.
! Bu kuralların herhangi birine uymamanız durumunda yorumunuz yayınlanmayacaktır.

Tasarım : Merve Canbaz