11 Temmuz 2017 Salı

Devil Lover | Tayland


Azıcık Spoiler İçerir.

Bugün bloğumda bir ilk olarak sizlere bir Tayland dizisinden bahsetmek istiyorum. Aslında bu sadece blog için değil benim içinde bir ilk çünkü daha önce hiç Tayland yapımı bir dizi izlememiştim. Aslında hiç de izlemeyi düşünmemiştim. Ama Renklitırtıl'ın önerisi ile başladım.

Diziyi sevmem için 1 bölüm dahi yetti.
Özellikle oyunculara bayıldım. Şuan favorim Kirin. Bana çok sempatik geldi ^^
Tatliş bir esas kızımız, tatlı ama bir o kadar gizemli 2.kızımız ve birde gizemli bir düşmanımız var ama onun henüz kim olduğu bilinmiyor. Ben ona siyah kapüşonlu diyorum :))

Esas oğlanımız Sora'ya gelecek olursak .. Sora birazcık saftirik ama çok tatlı ^^ Bir esas oğlanın taşıması gereken bütün özelliklere sahip :))

Dizi hem güldürüyor, hem üzüyor birazda merak uyandırıyor. Şuana kadar 4 bölüm yayınlandı ve ben 5.bölümü iple çekiyorum zira Sora'nın hikayesi daha yeni başlıyor.
Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum, eğer benim gibi hiç Tayland dizisi izlemediyseniz bu dizi güzel bir adım ..Adı : Devil Lover
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Romantik, Komedi
Kanal : GMM25
Bölüm Sayısı : 17
Yayın Yılı : 2015
Dil : Tayca
Ülke : Tayland

Oyuncular : Golf Pichaya Nitipaisankul - Sora
Piglet Charada Imraporn - Pie
Arthur Benjakul - Kevin
Bie Thassapak - Kirin
Petchnla - Momoko
Plaii Poramed : Soji AmcaKonusu : Sora, özel güçleri olan bir çocuktur. Fakat bu gücü kontrol edemediği için çevresine ve sevdiklerine zarar vermektedir. Bu yüzden defalarca ev ve okul değiştirmek zorunda kalmıştır. Hatta babası onu "Şeytan" olarak görmektedir. Son olarak yanlışlıkla da olsa annesine de zarar verdikten sonra artık babası iyileşmesi için onu Japon Teknolojileri ve Bilim Bölümü'ne göndermeye karar verir.

Sora daha çok küçükken annesinden ayrılmak zorunda kalır. Yıllarca hiç dışarı çıkmadan sürekli orada kalan Sora'nın tek istediği bir an önce iyileşip annesini görebilmektir.

Sora artık büyümüştür ama hala tam olarak iyileşmediği için annesini göresine izin verilmemektedir. Son olarak da annesinin onu görmeye geldiğini ve bunun ondan saklandığını öğrenince çok sinirlenir ve oradan kaçar.

Böylelikle Sora'nın hikayesi başlar ..


İzleme Linki : Devil Lover

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları :
1. Lütfen herhangi bir sitenin veya bloğun linkini paylaşmayınız.
2. Tartışma yaratacak cümlelerden kaçınınız.
3. Argo kelimeler kullanmayınız.
! Bu kuralların herhangi birine uymamanız durumunda yorumunuz yayınlanmayacaktır.

Tasarım : Merve Canbaz